AsianConnect88 - popularny betbroker. Co oferuje?

Asianconnect88

Asianconnect88 to jeden z betbrokerów internetowych, dających możliwość skutecznego zawierania zakładów u zagranicznych zakładów bukmacherskich z Pinnacle na czele! Poprzez anonimowe konto klient otrzymuje możliwość zawierania zakładów w 8 niezależnych podmiotach, dzięki czemu bezproblemowo może porównać oferowane przez nich kursy i wybrać najlepszą dla siebie opcję.

Sprawdź również: 1xBet

Jakich bukmacherów oferuje?

Po rejestracji w Asianconnect88 otrzymujesz dostęp do takich platform jak: Pinbet88 (lustrzana strona do Pinnacle), SBObet, GA288, Maxbet, BetISN, SharpStar, Singbet oraz giełdy Matchbook. Co ważne, aby móc korzystać z usług wszystkich bukmacherów, trzeba taką opcję zaznaczyć w formularzu rejestracyjnym. W razie jakichkolwiek problemów, kolejne zmiany można później wprowadzić w panelu gracza Asianconnect88.

 

Formy i warunki wpłaty

 

Warto zaznaczyć, że sposób wpłacenia depozytu i działania betbrokera różni się nieco od tych, oferowanych przez konkurencję, gdyż środki do gry (minimum 10 euro) należy przelać do konkretnej osoby. Jej dane zostaną przesłane na e-mail w momencie wybrania stawki i potwierdzenia w panelu ‘Transakcje’ w Asianconnect88. Wszelkie wątpliwości można rozwiać, zadając pytanie na czacie LIVE. Po złożeniu depozytu w kolejnej wiadomości e-mail otrzymasz unikalne dane do logowania u bukmachera, do którego zostały wpłacone pieniądze. Jeżeli chcesz kontrolować wszystkich bukmacherów i zawierać zakłady z jednej platformy, zestawiającej ze sobą wszystkich bukmacherów, musisz zarejestrować się na współpracującej z Asianconnect88 stronie – AsianOdds. Transakcje pieniężne można realizować za pomocą elektronicznych portfeli: Skrill lub Neteller (wpłaty bez prowizji, pierwsza wypłata darmowa, każda kolejna obarczona 1-procentową prowizją).

Sprawdź również: betathome bonus

Wypłaty i bonusy

 

Przy wypłacie środków należy przejść proces weryfikacyjny (trwający maksymalnie do 2-3 dni), po czym skontaktować się z LIVE chatem lub wysłać wiadomość pod adres [email protected] w celu zlecenia wypłaty środków na konto.

Warto wspomnieć również o atrakcyjnym bonusie powitalnym, który dostępny jest jednak tylko w azjatyckiej wersji Pinnacle – bonus wynosi 20% od pierwszego depozytu, do maksymalnie 200 euro.

Gra u brokera a polskie prawo

Z punktu widzenia prawa, obstawianie u betbrokera nie wiąże się z konsekwencjami, gdyż u bukmachera zakłady zawierane są anonimowo. Wszystkie dane znajdują się u betbrokera, który nie przekazuje ich dalej. Na przykładzie Pinnacle mamy dostęp do dziesiątek sportów i tysięcy zdarzeń każdego dnia.

Sprawdź również: betsafe bonus

Podsumowując, Asianconnect88 mimo skomplikowanego procesu składania depozytu i wypłaty pieniędzy, jest solidnym brokerem, który umożliwia zawieranie zakładów w zagranicznych zakładów bukmacherskich (głównie azjatyckich), w tym w Pinnacle.

Zarejestruj się w Asianconnect