Bukmacher 1xbet

 
Bukmacher 1xbet Overall rating: 4.6 out of 5 based on 3 reviews.

1xbet

1xbet to rosyjski bukmacher działający od 1997r. Słynie głównie z wysokich kursów, bogatej oferty live oraz słabej wiarygodności. Opinie bukmacherowi popsuło wiele osób które skarżyły się na problemy z wypłatami. W związku z tym oraz z niską oceną w rankingu SBR zalecamy nie wpłacać na tego bukmachera bardzo dużych kwot.

OFERTA 1XBET

Zarówno oferta jaki i kursy na 1xbet są bardzo kuszące. Codziennie do dyspozycji mamy tysiące wydarzeń sportowych, które obejmują regionalne i egzotyczne ligi.
Co ciekawe do tych mało popularnych spotkań bukmacher oferuje bardzo często transmisje na żywo. Nie wiem jak wygląda sytuacja z prawami autorskimi, ale ilość transmitowanych spotkań jest większa niż na każdym innym bukmacherze. Oprócz piłki nożnej mamy do wyboru szeroki wachlarz innych dyscyplin w tym tych niszowych jak piłka wodna, skoki narciarskie, curling czy hokej na rolkach.
Czymś co przyciąga graczy do tej rosyjskiej firmy są z pewnością kursy. Marża oscyluje wokół 3% i może konkurować z najlepszymi w tej kwestii – Marathonem oraz Pinnacle.

BLOKADA STRONY 1XBET

Strona 1xbet znajduje się na liście domen zakazanych i jest blokowana. Bukmacher jednak aktywnie “walczy” z blokadą, poprzez tworzenie nowych adresów dla swojego serwisu. Aby uzyskać dostęp do obecnie nieblokowane adresu strony wystarczy kliknąć: https://hazardzik.net/go-to-1xbet/

Aby na stałe pozbyć się blokady polecamy zmianę serwerów DNS na Google.

BONUSY

Do niedawna Polacy nie mogli liczyć na żaden bonus ze strony 1xbet, ale sytuacja uległa zmianie i bukmacher ten wprowadził bonus 100% depozytu do 300zł.
Bonus jest od razu dopisywany do naszego konta, a żeby go wypłacić musimy obrócić nim 5 razy po kursie minimalnym 2,00.

METODY PŁATNOŚCI

Tutaj do wyboru mamy chociażby przelewy natychmiastowe i cały ogrom internetowych portfeli np. ecopayz.

Warto odnotować natomiast, że weryfikacja na 1xbet jest bardzo problematyczna i trzeba mieć świadomość, że może zakończyć się niepowodzeniem (w sytuacji, gdy wygramy duże pieniądze). Jeśli bukmacher poprawi tę kwestię i popracuje nad swoją pozycją w rankingu SBR to będzie mógł sporo namieszać w stawce najlepszych bukmacherów.

Póki co zalecamy go jedynie dla graczy z mniejszym budżetem, bo korzyści związane z kursami i ofertą zdecydowanie przewyższają ryzyko braku wypłacalności.

ZALETY 1XBET

– Wysokie kursy
– Bogata oferta
– Ogromna ilość transmisji na żywo
– kontakt w języku polskim
– Opcja Cashout
– Czytelny i przejrzysty interface
– Często występuje w surebetach
– Brak podatku od wygranej

WADY 1XBET

– Problematyczna weryfikacja
– Niska wiarygodność (problemy z wypłatami)
– Przeciętna ilość promocji

OPINIE I RECENZJE 1XBET

Tes

★★★★★
5 5 1
♣ UŻYTKOWNIK ZWERYFIKOWANY ♣ SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper

Test

★★★★★
5 5 1
SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper SUper

dsafsadf

★★★★☆
4 5 1
sadfsda gsdagsad gsadg s
Name
Email
Review Title
Rating
Review Content