Bukmacher Betclic

WAŻNE: BUKMACHER BETCLIC OBJĘTY JEST POLSKIM 12% PODATKIEM OD ZAKŁADÓW

Poniższy artykuł to jego archiwalna wersja, z czasu, gdy jeszcze tego robił.

Listę aktualnych bukmacherów bez podatku, którzy akceptują polskich graczy można odnaleźć TUTAJ

 

 

Betclic

Betclic to solidny bukmacher ze stosunkowo krótkim stażem obecności na rynku gier hazardowych. Klientów do zarejestrowania u siebie zachęca nieustannie rozwijającą się ofertą i jednym z najbardziej atrakcyjnych bonusów powitalnych.

OFERTA BETCLIC

Oferta zakładów w Betclic jest bardzo bogata i w dalszym ciągu jest poszerzana. Oprócz najpopularniejszych sportów, dostępne są dziesiątki tych mniej znanych jak MMA czy golf. Betlic trzyma poziom również na płaszczyźnie zakładów LIVE, oferując setki różnorodnych zdarzeń wraz z transmisjami LIVE i specjalnymi wizualizacjami.

BLOKADA STRONY BETCLIC

Strona Betclic znajduje się w wykazie domen zakazanych i jest zablokowana. Bukmacher sprytnie “walczy” z blokadą, poprzez tworzenie nowych adresów dla swojego serwisu. Aby uzyskać dostęp do tego najnowszego wystarczy skorzystać z linku: https://hazardzik.net/go-to-betclic/

Dla zdjęcia blokady na stałe polecamy zmianę serwerów DNS na Google.

BONUSY

Bonus powitalny Betlica to najprawdopodobniej najmocniejszy punkt tego bukmachera. Betlic oferuje zakład bez ryzyka aż do 200 zł, a wysokość bonusu zależy od wysokości pierwszej wpłaty. Jeżeli pierwszy postawiony zakład okaże się przegrany, Betclic zwróci całą postawioną stawkę w postaci bonusu. Co ważne, wygrane przy pomocy bonusu można wypłacić bezpośrednio bez żadnego obrotu.

Betclic mocno stawia również na obstawianie za pomocą aplikacji mobilnej, oferując przy tym dodatkowe gratisy. Stawiając pierwszy zakład za pomocą aplikacji w wysokości 20-40 zł otrzymamy zwrot w postaci freebeta w wypadku przegranej. W przeciwieństwie do bonusu na stronie internetowej, bonus w aplikacji trzeba obrócić aż sześciokrotnie po kursie minimalnym 2,0.

W Betclicu dostępnych jest także wiele konkursów dodatkowych dla typerów, których pula nagród sięga kilkunastu a nawet kilkudziesięciu tysięcy euro! Dla najbardziej aktywnych klientów czeka zaproszenie do programu VIP, który oferuje kolejne udogodnienia.

PŁATNOŚCI

Wpłaty i wypłaty realizować można głównie za pomocą kart kredytowej, przelewów, a także portfeli internetowych (Skrill, Neteller itp.) oraz kart paysafecard. Czas realizacji płatności wynosi od kilku godzin do kilku dni.

ZALETY BETCLIC

  • Brak 12-procentowego podatku

  • Bogata oferta zakładów przedmeczowych i zakładów LIVE

  • Kursy na wyrównanym, dobrym poziomie

  • Bardzo atrakcyjny bonus (freebet 200zł), bez obowiązku kolejnego obrotu

  • Przejrzysta i łatwa w obsłudze strona internetowa

  • Support w języku polskim

 

WADY BETCLIC

  • Niskie limity

  • Stosunkowo długi czas księgowania wpłaty i wypłaty