Bukmacher Betrally

 

Bułgarski bukmacher, działający od 2012 r. Jako, że jest to kopia 10Bet (ten sam numer licencji) to można stwierdzić że jest to serwis o sporej wiarygodności i dość dobrej renomie. Ja sam mogę potwierdzić pochlebne opinie, ponieważ korzystałem z tego bukmachera i wydaje się być naprawdę solidny.

OFERTA BETRALLY

Betrally oddaje w nasze ręce ponad 30 różnych dyscyplin sportowych. W tym także te cieszące się naprawdę małą popularnością jak: gaelic hurling, trotting, gaelic football, Surfing czy Szachy. Standardowo także fani e-sportu znajdą coś dla siebie.
Jeśli chodzi o ofertę najpopularniejszego sportu, czyli piłki nożnej to wygląda to fantastycznie. W ofercie znajdziemy naprawdę niszowe mecze i co najlepsze – często mamy możliwość postawienia tam handicapów i overów połówkowych.
Oferta na żywo jest także świetna i nie skupia się ona wyłącznie na footballu, ale także na e-sportach, tenisie, koszykówce, krykiecie, siatkówce halowej i plażowej oraz snookerze. Jeśli chodzi o kursy to z moich obserwacji wynika, że kursy przedmeczowe są bardzo bliskie najlepszym bukmacherom, jednak z kursami na wydarzenia na żywo jest nieco gorzej.

BLOKADA STRONY BETRALLY

Strona Betrally nie jest blokowana i nie znajduje się na liście domen zakazanych. Nie wierzysz? Kliknij i sprawdź.

BONUSY

Jak każdy szanujący się serwis bukmacherski Betrally przygotowało parę promocji, niestety nie są one dostępne dla Polaków. Jeśli mieszkacie poza granicami kraju możecie skorzystać na przykład z bonusu powitalnego w postaci podwojenia depozytu do 100 euro. Więcej na ten temat przeczytacie na stronie Betrally.

ZALETY BETRALLY

– Brak podatku 12% od wygranej
– Przejrzysty i czytelny interface
– Opcja Cashout
– Bogata oferta przedmeczowa oraz na żywo
– Niska marża, wysokie kursy
– Aplikacja Mobilna

WADY BETRALLY

– Problematyczna obsługa klienta
– Brak polskiej wersji językowej
– Marka poboczna