Bukmacher LSbet

Mało znany dotąd w Polsce LSBet zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów obstawiania w Europie. Sowity bonus powitalny i rosnąca reputacja bukmachera skłoniły nas do przygotowania recenzji na temat kolejnej interesującej opcji dla graczy z Polski. 

LSBet podobnie jak większość “kolegów z branży” oparty jest na licencji z Curacao. Co ważne bukmacher obsługuje polski język, walutę, a dodatkowo gracze znad Wisły mogą liczyć na polski support. Zachęcający do założenia tam konta może być atrakcyjny bonus 200% od depozytu aż do 1000 złotych. Zakładając konto z naszego linku możecie także liczyć na bonus 20 złotych bez depozytu!

OFERTA LSBET

Byłoby kłamstwem, jeśli napisalibyśmy, że oferta LSbet jest biedna. Oprócz najbardziej popularnych piłki nożnej, hokeja, tenisa, czy koszykówki, fani mniej popualrnych sportów znajdą tam zakłady na krykiet, golf, czy unihokej. Przyglądając się szerzej piłce nożnej, znajdziemy tam kilkadziesiąt ogólnoświatowych rynków, począwszy od najpopularniejszej Premier League, przez Bundesligę, Ekstraklasę, aż do ligi ekwadorskiej, czy katarskiej. Coś dla siebie zajdą też amatorzy obstawiania niższych i półamatorskich lig. W Anglii i Niemczech znajdziemy zakłady nawet z piątego poziomu rozgrywkowego!

Przejdźmy teraz do typów zakładów, bo tych w LSbet także nie brakuje. Nie będziemy już wspominać o klasycznych liczbach bramek, kartek, rożnych i innych – są one wszędzie. Warto wspomnieć natomiast o handicapach azjatyckich, bo jest tu ich naprawdę wiele.

Kursy? Najlepsze zdecydowanie na Premier League i NBA. Trzeba powiedzieć jednak jasno, że bukmacher nie jest pionierem wśród konkurencji i nie góruje pod tym względem nad innymi bukmacherami (co nie znaczy, że również od nich odstaje). Kursy w LSBet są na mocnym poziomie i nie ustępują konkurencji.

BLOKADA STRONY LSBET

Strona SLBet znajduję się na liście domen zakazanych więc jest blokowana w naszym kraju. Bukmacher przyjmuje jednak polskich graczy. Barierę można obejść za pomocą VPN oraz zmiany DNS na Google .

METODY DEPOZYTU ORAZ WYPŁATY

LSbet nie odstaje pod tym względem od konkurencji i zapewnił polskim graczom wiele opcji wpłaty i wypłaty swoich środków. Oprócz klasycznego przelewu bankowego czy płatności kartą, bukmacher zapewnia płatności także za pomocą Skrilla, Netellera, EcoPayz, czy kart PaySafeCard.

ZALETY LSBET:

  • Dostępny w polskim języku, walucie i supporcie
  • Atrakcyjny Bonus Powitalny: 200% do 1000 PLN + 20 PLN bez depozytu
  • Przejrzysta strona internetowa
  • Bogata Oferta Pre i LIVE
  • Konkurencyjne Kursy
  • Szeroki Wybór Płatności

WADY LSBET:

  • Oficjalnie niedostępny dla Polaków