Prawidłowa rejestracja u bukmachera

Prawidłowa rejestracja konta to podstawa współpracy z serwisami hazardowymi. Daje nam też gwarancję otrzymania bonusów i promocji. Przy zakładaniu nowych kont u bukmacherów trzeba pamiętać o kilku ważnych sprawach:

 Trzeba korzystać z własnego(najlepiej domowego) komputera, wiąże się to również z możliwością otrzymania bonusów pieniężnych od bukmachera.
 Należy w swojej przeglądarce mieć włączoną obsługę „cookies”. Przykładowo w Mozilli wchodzimy w Narzędzia/Opcje/Prywatność/Akceptuj ciasteczka
 Należy podawać prawdziwe dane, ponieważ później bukmacher może chcieć nas zweryfikować

Na czym polega weryfikacja tożsamości?

Weryfikacja konta przebiega wieloetapowo. Na początku zaraz po rejestracji otrzymujemy maila potwierdzającego adres email. Nieco później, a najpóźniej przed pierwszą wypłatą bukmacher może od nas wymagać:

 Skanu dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość
 W miarę aktualnego wyciągu z konta bankowego(skan/ksero)
 Rachunku(za gaz, prąd, cokolwiek) wysłanego na adres domowy

Zazwyczaj weryfikacja ogranicza się jedynie do dowodu osobistego, ale niektórzy bukmacherzy są bardziej restrykcyjni. Taka procedura może wydawać się komuś dziwna, jednak trzeba dodać, że każdy bukmacher posiada swój departament bezpieczeństwa, który ma obowiązek przeciwdziałać oszustwom i praniu brudnych pieniędzy. Po poprawnej weryfikacji każdy bukmacher usuwa zdobyte skany.

Jak wygląda rejestracja konta u bukmachera?

Rejestracja u bukmacheraZazwyczaj bukmacher prosi o podanie:

 Danych osobowych i adresowych
 Daty urodzenia
 Waluty konta
 Adresu email
 Numeru telefonu

Waluty EUR i USD do gry Surebetowej są najpraktyczniejsze, ponieważ 99% bukmacherów ją obsługuje. Ogólnie dobrze jest jeśli waluta konta gracza jest taka sama jak waluta systemu płatności z jakiego korzystamy. Unikamy w ten sposób przeliczania walut, które zazwyczaj są dla gracza niekorzystne.

Jeśli chodzi o podanie telefonu to niczym to nie grozi. Bukmacherzy nie wysyłają nikomu niepotrzebnych sms-ów. Po wypełnieniu wszystkich pól i zatwierdzeniu otrzymujemy email potwierdzający, w którym będzie odnośnik potwierdzający email. Niektórzy bukmacherzy po za powyższymi polami proszą jeszcze o wypełnienie danych do wpłat i wypłat(dane konta, Skrilla itp.)

Po zakończonej rejestracji dobrym posunięciem byłoby jak najszybsze zweryfikowanie adresu(wysłanie dowodu), aby w momencie chęci wypłaty nie czekać 2 dni na weryfikację.