Promocje i bonusy bukmacherskie

Najlepsze promocje bukmacherów i bonusy bukmacherskie

Bonusy bukmacherskie stanowią podstawę oferty niemal każdego bukmachera – zarówno wśród firm zagranicznych, jak i tych działających na terenie Polski. To właśnie dzięki nim operatorzy zachęcają nowych klientów do rejestracji i to właśnie promocje bukmacherskie pozwalają zatrzymać stałych i doświadczonych graczy przy sobie. Nic więc dziwnego, że każdy choć trochę zorientowany gracz zwraca uwagę na promocje bukmacherów. Oczywiście jednocześnie analizuje ofertę, w szczególności zwracając uwagę na kursy oraz dostępność poszczególnych zakładów.

Poniżej przedstawiamy promocje bukmacherskie najpopularniejszych zagranicznych operatorów – przy ich porównywaniu należy zwrócić uwagę nie tylko na to, jakie kwoty w ramach promocji bukmacherzy pozwalają zdobyć, ale też na to, jakie wymagania narzucają by bonus mógł być przeniesiony na konto główne oraz wypłacony na rachunek bankowy.

Przed przedstawieniem tego, które promocje bukmacherskie zasługują na uwagę należy bowiem powiedzieć, że zakładając konto u większości bukmacherów oddawane są nam do dyspozycji dwa salda:

  • saldo główne – to na nie bezpośrednio trafiają wpłacane przez nas środki – możemy je dowolnie wypłacać na nasz rachunek bankowy, albo też portfel elektroniczny;
  • saldo bonusowe – tutaj trafiają środki z bonusów bukmacherskich. Choć możemy nimi grać, nie możemy ich wypłacać – aby stało się to możliwe, konieczne będzie spełnienie określonych warunków i przeniesienie tych środków na saldo główne.

Mając tę świadomość możemy przejść do głównego zagadnienia, a więc do przedstawienia na jakie bonusy bukmacherskie można liczyć u konkretnych bukmacherów.

1XBET

Rosyjski bukmacher 1XBet oferuje jeden z ciekawszych bonusów bukmacherskich. Podwoi on nasz pierwszy depozyt, dając nam nawet 100 euro (przy wpłacie 100 euro). Minimalna kwota, która zakwalifikuje się do promocji bukmachera wynosi 10 euro – należy jednak pamiętać, że ten bukmacher promocją obejmuje wyłącznie pierwszą wpłatę i niemożliwe będzie późniejsze skorzystanie z oferty. Warto jest więc wykorzystać ją w pełni.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus od pierwszej wpłaty – korzystając z bukmacherskiej promocji tego operatora na nasze saldo bonusowe trafi maksymalnie 100 euro. Warto odnotować, że środki będziemy musieli obrócić pięciokrotnie na kuponach z minimalnie 3 zdarzeniami. W ramach promocji bukmachera każde z tych zdarzeń będzie musiało mieć kurs minimalny 1.4.

LSbet

Spośród wszystkich promocji bukmacherskich, LSbet przedstawia zdecydowanie najatrakcyjniejszą. Oferowana przez LSBet bukmacherska promocja obejmuje zarówno pierwszą wpłatę, jak i bonus za zagranie w sportach wirtualnych. Oferowany przez bukmachera bonus powitalny podwaja pierwszy depozyt, dając nawet 1000 złotych – aby więc skorzystać z niego w jak największym stopniu, musimy wpłacić dokładnie okrągły tysiąc złotych – koniecznie przy pierwszym depozycie (kolejne wpłaty nie są premiowane środkami bonusowymi). Dopiero po spełnieniu wymagań, środki bonusowe trafią na konto (nie pojawią się na nim natychmiast). Jeżeli z kolei chodzi o bonus bukmacherski związany ze sportami wirtualnymi, to warto wiedzieć, że jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze z przegranego kuponu. Firma zwróci nam nawet 50 € w środkach bonusowych – te będą traktowane jako freebet. LSbet zapewnia również 20 złotych freebetu za samą rejestrację, niezależnie od pierwszej wpłaty oraz innych promocji.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – aby pozyskać sam bonus, musimy obrócić pierwszą wpłatę jednokrotnie (na kuponach o minimalnym kursie 1.5) – wtedy równowartość pojawi się na saldzie bonusowym. Konieczne będzie dokonanie kolejnego obrotu, tym razem sześciokrotnego, obejmującego środki bonusowe i depozytowe na zakładach z kursem równym lub przekraczającym 1.8.
  • Bonus ze sportów wirtualnych – jako że firma oferuje zwrot przegranego kuponu w postaci freebetu, nie możemy go przenieść na nasze saldo główne, a zatem i wypłacić. Środki te musimy przeznaczyć na kolejny zakład, przy czym w przypadku wygranej możemy je już swobodnie wypłacać.

Unibet

Promocje bukmachera Unibet skupiają się wokół bonusu powitalnego. W ramach tego właśnie bonusu jesteśmy w stanie podwoić kwotę pierwszej wpłaty aż do tysiąca złotych. Aby wycisnąć najwięcej z tej promocji bukmacherskiej musimy wpłacić na konto równo 1000 zł.

Co jest niespotykane u większości bukmacherów zagranicznych, bonusy oferowane przez Unibet nie skupiają się wyłącznie wokół pierwszego depozytu. Operator dodatkowo oferuje graczom bezpieczny zakład do 200 złotych, który wystarczy potwierdzić w zakładce “Moje konto”.  Po tym prostym potwierdzeniu pierwszy zakład zostanie zabezpieczony do 200 złotych w postaci środków bonusowych. Jeśli zakład okaże się przegrany (minimalny kurs tego zakładu to 1.40) to środki będą zwrócone. Jeżeli z kolei uda się wygrać, bukmacherska promocja przepadnie, a wygrana zasili konto w standardowy sposób.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – konieczne jest obrócenie środkami 1000 razy. Jeśli więc wpłacimy 1000 złotych, na zakłady musimy wydać 1 000 000 złotych na zakładach z kursem minimalnym 1.4.
  • Bezpieczny zakład – jeśli z niego skorzystamy (przegramy pierwszy zakład), środki bonusowe będziemy musieli obrócić sześciokrotnie (w przypadku 200 złotych konieczne będzie wydanie 1200 złotych na zakłady).

Betsafe

Bonus bukmacherski oferowany przez firmę Betsafe proponowany jest wyłącznie nowym klientom i jest ściśle związany z pierwszą wpłatą. Na konto bonusowe trafi aż 50% wartości depozytu,  maksymalnie 300 złotych. Aby więc wycisnąć najwięcej z tej promocji bukmacherskiej, musimy wpłacić równo 600 złotych.

Warunki wypłaty środków bonusowych na konto

  • Bonus powitalny – aby przenieść bonus na saldo główne, musimy dokonać ośmiokrotnego obrotu środkami bonusowymi na kuponach z minimalnym kursem 1.8. Jeżeli więc na konto bonusowe trafi 300 złotych, na zakłady będziemy musieli wydać 2400 złotych, zanim będzie możliwość dokonania wypłaty. Promocja bukmachera działa wyłącznie w tak zwanych zakładach bukmacherskich przedmeczowych oraz zakładach bukmacherskich na żywo. Niedostępna jest w przypadku innych usług operatora.

Bonusy bukmacherskie – Podsumowanie

Oferowane przez bukmacherów promocje są bardzo zróżnicowane, a przy wyborze najatrakcyjniejszych promocji należy zwracać uwagę nie tylko na środki, jakie będziemy w stanie z nich pozyskać, ale też warunki ich wypłacenia. Promocje bukmacherskie często są uzależnione od obrotu – miejmy to na uwadze, wybierając usługi takiego operatora, u którego bonus najłatwiej doprowadzić do wypłaty. Jeżeli z kolei u danego bukmachera promocja wymaga od nas czegoś nierealnego, raczej ją odpuśćmy, oszczędzając sobie tym samym nerwów i nieprzyjemnych sytuacji. Pomimo, że warunki skorzystania z bonusu czasami wydają się dosyć wygórowane, wystarczy lekko zagłębić się w dostępne na rynku promocje by znaleźć prawdziwe perełki z których wprost wypada skorzystać.

 

Promocje bukmacherskie – Najczęściej zadawane pytania

Który z bonusów powitalnych jest lepszy? Bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka?

Nie ma lepszego wyboru. Bonus od wpłaty dedykowany jest do cierpliwych graczy, których nie zniechęci kilkukrotny obrót depozytem. Promocje od depozytu umożliwiają jednak otrzymanie bonusu o większej kwocie, sięgającej kilkuset a nawet kilku tysięcy złotych. Zakład bez ryzyka dedykowany jest graczom, którzy preferują szybsze załatwienie sprawy i zwrot środków przy ewentualnej porażce pierwszego kuponu.

Czy mogę wybrać z jakiej promocji i bonusu bukmacherskiego chcę skorzystać?

Bukmacherzy z reguły proponują jeden – konkretny – bonus na start dla gracza: zakład bez ryzyka (np. Unibet) lub bonus od wpłaty (np. Betsafe). Zdarzają się także operatorzy, którzy do podstawowego pakietu powitalnego dorzucają darmowy zakład na określoną kwotę – niezależnie od wpłaconego depozytu.

Czy bukmacherzy oferują inne bonusy niż powitalne?

Zależy to od bukmachera. Niektórzy bukmacherzy mają w swojej ofercie dodatkowe promocje jak wcześniejsza wypłata wygranej w przypadku 2-bramkowej przewagi jednej drużyny (np. Unibet lub Betsson)