Ranking bukmacherów akceptujących Polaków

 

Bukmacherzy najlepsi według Was

Poniższy ranking tworzony jest głosami użytkowników serwisu Hazardzik.net. Odzwierciedla on Wasze zaufanie do nich. Oceń bukmachera, aby pomóc innym w dokonaniu wyboru.


1. Unibet

Bukmacher Unibet
Bardzo duży, znany i wiarygodny bukmacher powstały w 1997r. Znany głównie z dobrych kursów, bogatej oferty. Jedna z najlepszych alternatyw dla Bet365 dostępna dla Polaków.

Aktualna promocja w Unibet:

Zakład bez ryzyka do 200 PLN
  


2. Betrally

 

 

Bułgarski bukmacher, działający od 2012 r. Jest to serwis o sporej wiarygodności i dość dobrej renomie, który zyskuje obecnie bardzo duża popularność.

Aktualna promocja w Betrally:

Bonus 100% do 400 PLN
  


3. Expekt

Expekt bukmacher
Bukmacher w Polsce kojarzony głównie przez to, że reklamował go Zbigniew Boniek. Expekt jest wiarygodnym bukmacherem, którego dynamiczny rozwój przyciąga wielu fanów obstawiania.

Aktualna promocja w Expekt:

Zakład bez ryzyka do 222 PLN
  


4. Betsafe

betsafe
Wywodzący się ze Szwecji bukmacher słynący z możliwości obstawianie niemal wszystkiego. Na chwilę obecną oferuje bardzo łatwy w obrocie darmowy zakład.

Aktualna promocja w Betsafe:

Darmowy zakład 150 PLN
  


5. 1xbet

1xbet
Rosyjski bukmacher działający od 1997r. Słynie głównie z wysokich kursów, bogatej oferty live oraz niestety słabej wiarygodności. Świetny do gry z mniejszym budżetem.

Aktualna promocja w 1xbet:

Bonus 100% do 400 PLN
  


6. Betsson

betsson
Ciekawa propozycja dla graczy lubiących nietypowe sporty. Wyróżnia go bardzo szeroka oferta zakładów na różne dyscypliny.

Aktualna promocja w Betsson:

Brak
  


7. Bet-at-home

Bet at home
Jednym z najpopularniejszych bukmacherów na rynku zakładów internetowych. Ceniony za solidność i bardzo atrakcyjną ofertę bonusową.

Aktualna promocja w Bet-at-home:

50% bonus do 350 PLN
  


8. Betboro

Bukmacher Betboro
Przejrzysty interface i bardzo dobre opinie, zwłaszcza w kwestii wypłacalności. Ponadto ustawa go nie blokuje i wciąż tam można wpłacać Skrillem.

Aktualna promocja w Betboro:

brak dla Polaków
  


9. Matchbook

Matchbook
Matchbook to brytyjska giełda zakładów, która graczy zachęca niską prowizją, wysokimi kursami i bardzo wysokimi limitami.

Aktualna promocja w Matchbook:

20 GBP na zakłady
  


10. 5Dimes

5dimes
Mało znany w Polsce, za to bardzo popularny w Stanach Zjednoczonych. Przeznaczony głównie dla fanów amerykańskich sportów.

Aktualna promocja w 5Dimes:

50% bonus do 400 USD
  


11. Betway

betway
Bukmacher z niezbyt chlubną przeszłością, który od 2014 roku skutecznie poprawia swój wizerunek i aktualnie jest wiarygodnym dla Polaków bukmacherem.

Aktualna promocja w Betway:

brak danych
  


12. SLbet

Bukmacher SLBET
Bukmacher tylko dla najodważniejszych, ponieważ wymaga on aby pierwsza wypłata była dokonana na konto bankowe. W innym aspektach warty polecenia bukmacher.

Aktualna promocja w SLbet:

brak danych