Zagraniczni bukmacherzy w Polsce - Ranking

Bukmacherzy zagraniczni w Polsce – bonusy i wiele więcej

Wyżej przez nas przedstawiony ranking bukmacherów (a niżej – bardziej szczegółowo opisany na przykładzie wybranych operatorów) prezentuje te podmioty na rynku bukmacherskim, które mimo nieposiadania licencji na świadczenie swoich usług w Polsce, z chęcią przyjmują w swoje progi obywateli naszego kraju. Kuszą kompletnym zwolnieniem z 12-procentowego podatku, a ponadto pozwalają na dokonywanie wpłat i wypłat przy użyciu takich metod płatności, które są bezpieczne, sprawdzone, a przede wszystkim zapewniają nam pełną anonimowość. Bukmacherzy zagraniczni bonusy oferują bardzo często i to w różnej postaci dlatego warto zapoznać się z naszym rankingiem

Zagraniczni bukmacherzy często mają zablokowane strony internetowe dla internautów z polskim adresem IP. W takim przypadku można spróbować skorzystania z “pomocników” do zmiany adresu IP, jakimi są VPN-y. O takiej konieczności wspomnimy przy okazji opisywania wybranych zagranicznych operatorów.


1. Unibet – najlepszy bukmacher zagraniczny na świecie


Bukmacher Unibet

Ranking bukmacherów otwiera Unibet, który nie tylko w Polsce, ale także w innych krajach uchodzi za jednego z najlepszych operatorów na rynku. Oferta tego bukmachera jest bardzo szeroka i to właśnie ze względu na nią przez wielu traktowany jest jako najlepszy bukmacher na świecie. Zaskakuje nie tylko szeroka ofertą dyscyplin sportowych (obejmuje ona większość istniejących sportów), ale też przemyślaną aplikacją mobilną, bardzo atrakcyjnymi bonusami i akcjami promocyjnymi. Na wyróżnienie zasługują również całkiem wysokie kursy. Do obstawiania nie będziemy musieli korzystać z dodatkowego oprogramowania – ten bukmacher zagraniczny maskuje adres w standardowy dla tej branży sposób (dodając do niego regularnie inny numer). Oczywiście sytuacja może się zmienić także możliwość zagrania o tego bukmachera raczej należy śledzić na bieżąco.

Bonus powitalny firmy Unibet

 • Nawet 1250 złotych za zaproszenie przyjaciół do typowania w Unibet, czyli coś, czego nie promują inni zagraniczni bukmacherzy w Polsce.
 • Za pierwszego przyjaciela otrzymamy 150 zł w bonusowych środkach, za drugiego – 200 złotych w darmowym zakładzie. Trzeci to dodatkowe środki w wysokości 250 zł, czwarty – darmowy zakład o wartości 300 złotych. Piąty przyjaciel da nam z kolei bonus do depozytu (do 350 złotych).
 • Przed wypłatą środków bonusowych należy je obrócić co najmniej jednokrotnie, również przyjaciel będzie musiał spełnić określone przez regulamin warunki.
 • 200 złotych ubezpieczenia na pierwszy zakład – bukmacher zwróci nam wartość pierwszego zakladu (do 200 złotych) w postaci środków bonusowych (oczywiście jeśli zakład okaże się przegrany).

  

2. 1xBET – najlepszy bukmacher dla osób w ciągłym biegu

Bukmacher zagraniczny 1XBet wywodzi się z Rosji i jest bardzo poważnym i szanowanym graczem na rynku. Jego ogromna oferta zakładów wzajemnych wymaga od nas zastosowania VPN-a, jednak okraszona jest wysokimi kursami oraz atrakcyjnymi promocjami, które sprawiają, że warto to zrobić. Co ważne, bukmacher ten daje dostęp do bardzo sprawnej aplikacji mobilnej (wraz z instrukcją jej uruchomienia w naszym kraju), za pomocą której można obstawić wydarzenie sportowe lub zlecić operacje finansowe (w postaci wpłaty lub wypłaty).

Bonus powitalny firmy 1XBet

 • 100% pierwszego depozytu – maksymalnie 100 € w darmowych środkach.

3. Betwinner – zagraniczny bukmacher z kryptowalutami

Betwinner to bukmacher zagraniczny, który niedawno otworzył się na graczy z Polski. Jednym z jego wyróżników jest możliwość prowadzenia konta gracza w różnorodnych walutach w tym w kryptowalutach. Ich wyrób w wielu przypadkach przekracza ilość oferowanych, w giełdach kryptowalut. Trzymając w ten sposób swoje środki można liczyć na dodatkowe profity ze wzrostu wartości tych walut, ale należy także liczyć się z dużym ryzykiem z tym związanym. Oferta bukmachera obejmuje wszystkie najpopularniejsze wydarzenia i ligi oraz sporą liczbę tych mniej popularnych. Zdecydowanie jest w czym wybierać.

Bonus powitalny firmy Betwinner

 • W ramach bonusu startowego bukmacher oferuje 100% od pierwszej wpłaty do 100 EUR lub odpowiednika w innej walucie

 

3. Betsafe – zagraniczny bukmacher z szeroką ofertą

betsafe

Betsafe to bukmacher zagraniczny, który oferuje graczom niezwykle konkurencyjną ofertę w polskiej wersji językowej. Nie wymaga instalacji dodatkowego oprogramowania, a działa na podstawie maskowania adresu internetowego (dodaje regularnie nowe liczby, by uniknąć blokowania przez Ministerstwo Finansów). Sam w sobie prezentuje bardzo mocne kursy na popularne wydarzenia oraz szeroką ofertę na dyscypliny bardziej niszowe. Ważnym elementem oferty są sporty wirtualne.

Bonus powitalny firmy Betsafe

 • W ramach bonusu powitalnego otrzymamy 50% pierwszej wpłaty.
 • Maksymalna kwota, którą jesteśmy w stanie pozyskać to 300 złotych (przy wpłacie równej 600 złotych).

4. Bet-at-home – bukmacher zagraniczny z różnorodną ofertą

Bet at home

Bet-at-home spośród bukmacherów zagranicznych wyróżnia się solidnością, a także jakością świadczonych przez siebie usług. Swoje uznanie zdobył między innymi dzięki szerokiej, obejmującej wiele dyscyplin sportowych ofercie, ale też bardzo czytelnemu serwisowi internetowemu i zaprojektowanej na jego kształt aplikacji mobilnej. Co ważne aplikacja umożliwia skorzystanie z pełnej oferty oraz wszystkich niezbędnych funkcjonalności, wliczając w to możliwość szybkiego doładowania swojego konta za pośrednictwem bezpiecznych metod płatności. U tego zagranicznego bukmachera zagramy wyłącznie przy użyciu VPN-a.

Bonus powitalny w Bet-at-home

 • Wyłącznie za pośrednictwem kodu promocyjnego – jeśli go nie posiadamy, musimy obyć się bez bonusu tego typu.

  

5. LSbet– najlepszy bukmacher zagraniczny dla ludzi spragnionych promocji

lsbet

LSbet to zagraniczny bukmacher, u którego można liczyć na jedne z najlepszych bonusów spośród tych oferowanych przez wielu innych operatorów spoza granic Polski. Sam serwis wykonany został w bardzo czytelny sposób, jednak trzeba mieć na uwadze, że wymaga skorzystania z VPN-a.

Bonus powitalny w LSbet

 • Nawet 1500 złotych na start.
 • Bonusowa kwota stanowi 100% pierwszego depozytu – najlepiej więc wpłacić 1500 złotych, by w pełni wykorzystać potencjał promocji.


6. Betsson – najlepszy bukmacher dla fanów tenisa

betsson

Betsson to najlepszy bukmacher dla osób lubiących bardziej niszowe sporty, zwłaszcza te, które w naszym kraju nie cieszą się ogromną popularnością. Mowa tutaj między innymi o tenisie, koszykówce czy piłce ręcznej.

Bonus powitalny w Betsson

 • Zakład bez ryzyka do 200 złotych.
 • Jeśli w czasie rejestracji zaznaczymy odpowiednią opcję, a następnie zrobimy to samo przy obstawianiu kuponu, zostaniemy zakwalifikowani do otrzymania zwrotu w postaci 200 złotych na pierwszy zakład.

7. Betboro –najlepszy bukmacher dla ceniących dostępność

Bukmacher Betboro

Betboro to zagraniczny bukmacher, który – jako jeden z nielicznych – nie został zablokowany przez Ministerstwo Finansów i jest dostępny z Polski bez “kombinowania”. Jego wadą jest brak polskiej wersji językowej – został jednak zaprojektowany w tak intuicyjny sposób, że łatwo się w nim odnaleźć. Prezentuje bardzo szeroką ofertę zarówno na klasyczne dyscypliny sportu (oferta przedmeczowa i “live”), jak i e-sporty.

Bonus powitalny w Betboro

 • Brak dla użytkowników z Polski.

 

8. Matchbook- zagraniczny bukmacher z mocnymi kursami

Matchbook

Nasz ranking bukmacherów, skupiający się na bukmacherach zagranicznych, zamyka Matchbook, który dostępny jest wyłącznie w języku angielskim, ale nie jest blokowany przez polskie Ministerstwo Finansów – można otworzyć stronę internetową bez konieczności zmiany adresu IP. Walutą obowiązującą u tego bukmachera są funty brytyjskie. Ponadto trzeba zauważyć, że ma naprawdę szeroką ofertę na różnorodne wydarzenia sportowe, daje dostęp do intuicyjnej aplikacji mobilnej oraz bardzo przejrzystego serwisu webowego. Jednak to co szczególnie cenią sobie gracze to obsługa popularnych portfeli elektronicznych (między innymi Skrill oraz Neteller) oraz możliwość skorzystania z kart przepłaconych (np. PaySafeCard).

Bonus powitalny firmy Matchbook

 • Brak dla użytkowników z Polski.

 

Bukmacher zagraniczny – Najczęściej zadawane pytania

Na jakiej podstawie powstał ranking bukmacherów akceptujących Polaków?

Ranking został oparty na kilku składowych, takich jak: możliwość rejestracji Polaków, szerokość oferty i poziom oferowanych kursów, strona w języku polskim wraz z supportem czy obecność bonusu powitalnego dla graczy z Polski. Na tej podstawie najlepszą opcją okazał się Unibet wraz z 1xBet.

Czy w rankingu uwzględniono wszystkich zagranicznych bukmacherów?

Nie, w rankingu uwzględniono wyłącznie bukmacherów, którzy akceptują przy rejestracji graczy z Polski. Głównie dlatego w zestawieniu zabrakło m.in. jednego z najlepszych bukmacherów na świecie BET365, który całkowicie wyłączył możliwość obsługiwania graczy znad Wisły.

Dlaczego nie wszyscy bukmacherzy akceptują Polaków?

Wiąże się to z nową ustawą hazardową, wprowadzoną w Polsce w 2017 roku. Według niej do prowadzenia usług bukmacherskich w Polsce upoważnione są podmioty posiadające licencję Ministra Finansów.