Zagraniczni bukmacherzy w bez depozytu

W dobie współczesnych zakładów bukmacherskich walka o klienta odbywa się każdego dnia. Operatorzy prześcigają się w proponowaniu jak największej liczby zakładów i wysokości wystawianych kursów. Prawda jest jednak taka, że nic nie przyciąga lepiej niż promocje i bonusy, tym bardziej jeśli klient na samym początku nie musi wpłacać swoich pieniędzy – takim typem promocji są darmowe zakłady. Jak wyglądają w praktyce i kto spośród zagranicznych bukmacherów je oferuje? Zobaczcie w dalszej części tekstu!

Czym jest freebet?

Freebet (inaczej darmowy zakład) to rodzaj promocji, polegający na tym, że gracz zawiera zakład za pieniądze bukmachera. Ewentualna wygrana zwykle nie podlega dodatkowemu obrotowi, a gracz od razu może wypłacić wygrane środki, pomniejszone o stawkę otrzymaną od bukmachera.

Darmowe zakłady bukmacherskie to, oprócz zakładów bez ryzyka i dodatkowej gotówki, wypłacanej w zależności od wpłaconego depozytu, najpopularniejsze promocje bukmacherów. W porównaniu z innymi, freebety są jednak najskuteczniejszą formą pozyskiwania klientów, gdyż ci zwykle na początku nie muszą wpłacać własnego depozytu i mogą wypróbować usługi bukmachera za darmo.

Darmowe zakłady bukmacherskie przyznawane są głównie dla nowych graczy tuż po rejestracji. Zdarza się jednak czasem, że bukmacher wymaga na początku wpłaty drobnej kwoty i zawarcia jednego zakładu i dopiero później na tej podstawie przyznaje bonus o określonej wartości. Jakiej wielkości promocji oferują zagraniczni bukmacherzy bez depozytu?

Zagraniczni bukmacherzy bez depozytu

FanTeam – darmowy bilet do turnieju Fantasy

Nie jest to klasyczny freebet, ale coś co fanów piłki nożnej powinno zainteresować. Turniej Fantasy Football to jedna z ciekawszych form pomnażania pieniędzy na sporcie. Dostajemy na start pewną pulę wirtualnych pieniędzy, za które kupujemy zawodników. Nasza drużyna nie rozgrywa jednak żadnych symulowanych spotkań. Wszyscy grają w swoich klubach i za swoje występu zdobywają punkty. Napastnicy za zdobyte bramki i asysty. Bramkaże za udane interwencje itd. Im lepiej radzą sobie nasi zawodnicy tym nasza drużyna zdobywa więcej punktów. Finalnie po serii meczy punkty te są sumowane, a dla najlepszych drużyn przyznawana są nagrody pieniężne. Szanse są całkiem spore, bo w zależności od turnieju 15-25% drużyn zdobywa nagrody.

Pula nagród dla tego turnieju to aż 12 500 EUR, z czego najlepszy gracz otrzymuje aż 1 500 EUR.

Jak otrzymać darmowy bilet od FanTeam?

Aby otrzymać bonus wystarczy założyć nowe konto na Fanteam klikając w poniższy przycisk, a następnie w sekcji Fantasy odnaleźć turniej oznaczony Free.

LSbet – 20 PLN BEZ DEPOZYTU

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE – NEGOCJUJEMY PRZYWRÓCENIE PROMOCJI)

LSbet bonus

Na chwilę obecną liczba tego typu ofert nie jest zbyt imponująca. Z pewnością na wyróżnienie zasługuje LSbet, który oferuje bezwarunkowe 20 złotych, dla każdego kto założy u nich nowe konto. Otrzymaną kwotę należy oczywiście obrócić na zakładach przed dokonaniem wypłaty. Oczywiście można także przeznaczyć ją na dalszą grę i wykorzystać na innych usługach bukmachera np. w kasynie.

To bardzo dobra okazja, aby lepiej poznać tego mało znanego bukmachera. Polski support, obsługa w języku polskim, fajna oferta i bezpieczna maltańska licencja.

Jeśli bukmacher Cię przekona, to bez wątpienia warto skorzystać także z oferty bonusu od pierwszego depozytu do aż 1000 PLN i wielu innych promocji oferowanych stale.

Jak otrzymać darmowe 20 PLN od LSbet?

 1. Zakładamy konto na LSbet korzystając z linku powyżej. Jest to warunek konieczny, ponieważ promocja jest przypisana do naszego serwisu
 2. Potwierdzamy email, w celu aktywacji konta
 3. Kontaktujemy się z supportem na liveczacie lub mailowo: [email protected] z infomacją, że: Chcemy zweryfikować konto w celu otrzymania bonusu 20 PLN bez depozytu
 4. Wysyłamy im niezbędne dokumenty (skan dowodu, rachunek za media)
 5. Otrzymujemy bonus po udanej weryfikacji

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE – NEGOCJUJEMY PRZYWRÓCENIE PROMOCJI)

 

Oferty bez depozytu u bukmacherów z podatkiem

Nieco chętniej do tego typu promocji podchodzą firmy zarejestrowane w Polsce. Kilka z nich oferuje od 20 do 40 zł za samą rejestrację i weryfikację konta.

Pełną listę tego typu promocji możecie poznać na zaprzyjaźnionej stronie legalne-obstawianie.pl

Oferty z niedużą wpłatą

Unibet – Freebet do 200 PLN

Bardzo wszechstronny i ceniony przez graczy Unibet oferuje nam na start 2 opcje bonusu do wyboru. Albo całkiem spory bonus od depozytu do 1000 zł, albo freebet do 200 zł. Co ważne, aby skorzystać z jednej z tych ofert, wystarczy depozyt w kwocie 40 zł.

Freebet ma znacznie łatwiejsze warunki obrotu. Bonus od depozytu wymaga aż 10-krotności kwoty depozytu i bonusu w postaci zakładów z kursem 1.4. Warto więc zastanowić się na czym na zależy i wybrać ofertę dostosowaną do naszych potrzeb.

 

Betway – Freebet 30 £

Globalna marka bukmacherska Betway zachęca klientów do założenia konta darmowym zakładem o wartości do 30 £. Kwota darmowego zakładu zależy jednak od wysokości wpłaty pierwszego depozytu, który nie może być niższy od 10 £. Gracz otrzyma równowartość wpłaty w postaci darmowego zakładu, maksymalnie do 30 £.

Na pierwszy rzut oka bonus ten jest bardzo podobny do promocji typu “bonus od depozytu”, jednakże różni się od niego znacząco. Główną różnicą jest fakt, że środki bonusowe, pochodzące z promocji od depozytu, podlegają kilkukrotnemu obrotowi, zanim będą mogły zostać wypłacone. W przypadku darmowego zakładu gracz otrzymuje konkretną stawkę do wykorzystania na zakład i jeśli okaże się on trafiony, wygrane środki może przeznaczyć na wypłatę lub dalszą grę. Oznacza to, że oferta Betway jest bardzo atrakcyjna i wyróżnia się spośród zagranicznych bukmacherów bez depozytu.

Jak otrzymać darmowy zakład w Betway? Aby aktywować bonus należy wpłacić min. 10 £ i zawrzeć zakład lub kilka zakładów za równowartość wpłaconego depozytu. Bonus zostanie aktywowany, gdy wszystkie kupony spełnią warunek kursowy:

 • dla kuponów pojedynczych min. kurs wynosi 1,75
 • dla kuponów wielokrotnych min. kurs wynosi 1,40
 • dla kuponów systemowych min. kurs wynosi 1,40

Dodatkowe informacje:

 • Depozyt musi zostać wpłacony przy pomocy karty debetowej/kredytowej lub systemu PayPal
 • Przed przyznaniem darmowego zakładu gracz musi dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie pierwszego depozytu w przeciągu 7 dni od wpłaty
 • Kwota darmowego zakładu będzie równa kwocie pierwszego depozytu (min. 10 £, max 30 £)

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Boyle Sports – Freebet 40 €

Boyle Sports to zachodni bukmacher, kierujący swe usługi głównie dla klientów z Irlandii i Irlandii Północnej. Nowych użytkowników zachęca atrakcyjnym darmowym zakładem, dzięki któremu gracz może otrzymać 40 € bonusu, w tym 30 € na zakłady bukmacherskie. To jeden z najwyższych bonusów wśród zagranicznych bukmacherów bez depozytu.

Jedynym warunkiem, jaki gracz musi spełnić to wpłata pierwszego depozytu min. za 10 € i zawarcie zakładu pojedynczego lub AKO z min. kursem 2,00. Po spełnieniu tego warunku Boyle Sports przyznaje bonus w wysokości 40 €. Pierwszy zakład, upoważniający do odebrania bonusu, należy zagrać w przeciągu 30 dni od otwarcia konta.

 

Dodatkowe informacje:

 • Zakład upoważniający do odebrania bonusu musi być pierwszym postawionym zakładem w Boyle Sports.
 • Stawka nie może być niższa od 10 €, a kurs na kuponie mniejszy od 2,0
 • Zakłady wycofane przy pomocy opcji Cash Out nie biorą udziału w promocji
 • Darmowy zakład zostanie przyznany w przeciągu godziny od rozliczenia pierwszego zakładu (jeśli zostaną spełnione warunki)
 • Kwota Freebetu (30€) nie może być dzielona na kilka zakładów
 • Darmowy zakład należy wykorzystać w przeciągu 7 dni od jego przyznania

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Ladbrokes – Freebet 20 £/€

Ladbrokes to kolejny z bukmacherów, którego oferta skierowana jest głównie do mieszkańców wysp. Nowych klientów zachęca atrakcyjnym darmowym bonusem w wysokości 20 £/€. Aby otrzymać bonus gracz musi założyć konto, wpłacić depozyt (min. 5 £/€) i obrócić nim jednokrotnie. Po spełnieniu tego warunku na koncie gracza pojawią 4 darmowe zakłady o wartości 5 £/€ każdy.

Zagraniczny bukmacher bez depozytu Ladbrokes – jak otrzymać bonus?

 • Zarejestruj się na oficjalnej stronie bukmachera lub w aplikacji mobilnej
 • Wpłać pierwszy depozyt w wysokości min. 5 £/€.
 • Dokonaj jednokrotnego obrotu wpłaconymi środkami kuponem lub kuponami z min. kursem 1,5. UWAGA! Do obrotu kwalifikują się wyłącznie stawki z wygranych kuponów
 • Odbierz 4 darmowe zakłady

Dodatkowe informacje:

 • Gracz musi wpłacić i obrócić środkami w przeciągu 14 dni od zarejestrowania konta
 • Bonusu nie otrzymają gracze, których wpłaty będą pochodziły z kart przedpłaconych czy serwisów takich jak: Skrill, Neteller, PayPal.
 • Gracz ma 7 dni na wykorzystanie darmowych zakładów od momentu przyzanania freebetów
 • Wygrane będa pomniejszone o stawkę darmowego zakładu (5 £/€).

 

Zagraniczny bukmacher bez depozytu – VStarBet – Freebet 10€

Kolejnym zagranicznym bukmacherem bez depozytu, który ma w swojej ofercie darmowy bonus jest VStarBet. Aby otrzymać Freebet o wartości 10 € gracz musi wcześniej wpłacić kwotę o tej samej wartości – min. 10 €.

Po spełnieniu powyższego warunku gracz otrzyma darmowy zakład na kwotę 10 €. Minusem w tym przypadku jest fakt, że wygrana z bonusowego zakładu podlega 10-krotnemu obrotowi.

Dodatkowe informacje:

 • Gracz otrzyma darmowy zakład od razu po aktywacji konta i potwierdzeniu tożsamości
 • Kwoty z darmowego zakładu nie można dzielić – konieczność zawarcia jednego zakładu za całą stawkę 10 €
 • Minimalny kurs zdarzenia na kuponie promocyjnym wynosi 1,50
 • Wygrana z kuponu promocyjnego (freebetu) podlega 10-krotnemu obrotowi w przeciągu 7 dni od rozliczenia darmowego zakładu.

(OBECNIE NIEDOSTĘPNE DLA POLSKICH GRACZY)

Bukmacher zagraniczny bez depozytu – Najczęściej zadawane pytania

Co muszę zrobić, by otrzymać darmowy zakład?

NAby otrzymać darmowy zakład, zadaniem gracza jest rejestracja u bukmachera i zwykle weryfikacja konta. Nie jest konieczna z kolei wpłata pierwszego depozytu, gdyż jak sama nazwa wskazuje – bonus przyznawany jest za darmo.

Ile zakładów bez depozytu mogę otrzymać?

W ramach promocji powitalnych bukmacherzy oferują zwykle jeden darmowy zakład do wykorzystania na konkretną kwotę. Wśród zgranicznych operatorów, którzy oferują freebety na start znajdują się m.in. Betway czy Ladbrokes.

Czy wygrane z darmowych zakładów podlegają obrotowi?

Zależy to od regulaminu bukmachera. Przyjęło się jednak, że wygrane z darmowych zakładów nie podlegają obrotowi, przez co gracz od razu może wypłacić środki lub przeznaczyć na dalszą grę.